GSII 1.6 16V Sportway

Goto down

GSII 1.6 16V Sportway

Příspěvek  hallda & hallyna za Sun Jan 04, 2009 5:39 pm

Tak uz se to priblizilo - 24.1 - jedem pro auti........................... bounce Sleep cheers

mno tak zatim pripraven na prodejne k predani............. lol!

Naposledy upravil hallda dne Wed Jan 28, 2009 11:02 am, celkově upraveno 1 krát
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 25. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: GSII 1.6 16V Sportway

Příspěvek  hallda & hallyna za Fri Jan 23, 2009 12:48 pm

cheers Up Up Up................. lol!
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  berko za Fri Jan 23, 2009 1:11 pm

hallda napsal:cheers Up Up Up................. lol!
gratuluji,sic to neni grandik ale i tak je to pěkné vozítko santa rendeer Laughing
berko

Poeet p?íspivku : 710
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hallda & hallyna za Fri Jan 23, 2009 1:14 pm

berko napsal:
gratuluji,sic to neni grandik ale i tak je to pěkné vozítko santa rendeer Laughing

affraid to je grand scenik..........
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  berko za Fri Jan 23, 2009 3:53 pm

hallda napsal:
berko napsal:

affraid to je grand scenik..........
jejej jsem to ale trubička,omlouvám se rendeer
berko

Poeet p?íspivku : 710
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Fri Jan 23, 2009 4:10 pm

gratuluji,
opravdu moooooooc pěkný kousek. lol! lol! lol! To se Ti tedy povedlo narazit na takového krasavce. Takže teď rychle převzít, a již začít brázdit naše silnice a dálnice. Tak tedy přeji spoustu šťastně najetýchkilometrů a minimum závad a poruch.

xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Fri Jan 23, 2009 6:04 pm

xxmirek napsal:gratuluji,
opravdu moooooooc pěkný kousek. lol! lol! lol! To se Ti tedy povedlo narazit na takového krasavce. Takže teď rychle převzít, a již začít brázdit naše silnice a dálnice. Tak tedy přeji spoustu šťastně najetýchkilometrů a minimum závad a poruch.

xxmirek

Proč plašíš s poruchama atd, dyť je to NOVÝ auto. AŤť si pěkně na takový radosti počká!!!!!!!! Jinak gratulace taktéž!
svar

Poeet p?íspivku : 2416
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hallda & hallyna za Fri Jan 23, 2009 6:31 pm

Tak tedy vrele diky .... az budu ,mit vice fotek tak nejake pridam, jinak samo ze se tesim na "drobnosti (NE)vychytavek" Renaultu - zvlaste oblibeny presuvnik u motoru 1.6 - coz doufam ze by uz za ty roky mohli vychytat - ale jinak ....... no sem zvedav jak bude vypadat po rocnim uzivani v Praze - je to prevazne auto pro manzelku - queen - ja jen s tim ted budu jezdit do doby nez budu mit svoje - resp. pekne zajizdet. bounce

drunken drunken
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  velrybar90 za Sat Jan 24, 2009 10:26 am

taky mnoho gratulací k pořízení nového vozítka a rozšíření naší granďácký rodiny. ať slouží!
velrybar90

Poeet p?íspivku : 58
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Manovar za Sun Jan 25, 2009 6:36 pm

Tak musím se rovněž přidat s gratulací, velmi povedený kousek. cheers cheers Navíc je nový, takže v zásadě min. po 2 roky si ani s těmi případnými "poruchami" nemusíš vůbec lámat hlavu Very Happy Very Happy
Manovar

Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Mon Jan 26, 2009 8:31 pm

TAK PŘEJI JEN TY NEJKRÁSNĚJŠÍ ZÁŽITKY V KRÁSNÉM GRANDU S KRÁSNOU PANÍ Cool
medabeda

Poeet p?íspivku : 181
Registration date : 09. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hallda & hallyna za Wed Jan 28, 2009 11:03 am

Dekuji dekuji vsem, prvni absolvovane kilometry probihaji na zaklade dodanych vysledku Laughing GRANDIOZNE cheers
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  koprda za Sat Jan 31, 2009 12:35 pm

"hallda" ...taky přeju hodně šťastných kilometrů, žádný závady a jen bezstarostný ježdění .... a další fotečky by byly ???? bližší popis výbavy ?? Question
koprda

Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Thu Feb 05, 2009 6:51 pm

koprda napsal:"hallda" ...taky přeju hodně šťastných kilometrů, žádný závady a jen bezstarostný ježdění .... a další fotečky by byly ???? bližší popis výbavy ?? Question

Tak co jaké je jezdění ? Doufám že jsi na výsost spokojený ( tak jako my všichni ). Mám dotaz, dáš nám ještě k nahlédnutí páááár foteček, ať se více pokocháme ....?? Samozřejmě Tě nechci uhánět - ale už aby to bylo Laughing Laughing Laughing
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hallda & hallyna za Thu Feb 05, 2009 11:26 pm

Dekuji vsem zucastnenym - no jasna drandim o 106 Smile - zatim jsem na cca 1600km za 10dni What a Face a na spotrebe cca 8.9l dle pc - mno vzhledem k tomu ze 90% je Pragl a zbytek byl jednou vejlet kde noha nesla pod 150 pale tak to docela ujde. Serou me pani mechanici co mi montili Defenda - nejak to v tom harasi a tak asi budu muset na reklamaci - vypada to jak kdyby to montili po prvy (blbe zamek zpatecky resp. radicka jde blbe na zpatecku ) jinak s auti naprosta spokojenost. Tuk Tuk Tuk .............
Mno jinak moje deticky uz se podepisuji na auticku - vzhledem k pocasi je v auti bordel jak ..... no nechci byt sprostej - ale co cekat od 3prasatek ............ pig ................... mno ma pani queen si naprosto chvali pohodlnost, ovladani, vybavu - flower - aby ne oproti Dacii Laughing .
Bila neni bila - uz je napul ee hnede, do mycky se mi hned zkraje nechce - ale budu muset, v tyhle zime nehodlam mejt auto ruco - trochu me deprimuje ze nemuzu brat benal aniz jak vylezu z auta zamknu - tudiz vylezt, otevrit vicko nadrze a pak teprve zamknout auti - jsem nejakej neduverivej na benzinkach - a pak kdyz dotankuju tak odemknout auti, zavrit vicko a opet zamknout scratch , co me vyslovene tesi je ovladani radia na volantu resp. pod volantem a 6tka - tyhle dve veci fakt ocenuju bom
Jinak prostor kde se podivas, uz sem poridil vanicku do kufru, mno trochu nestastne jsou koberecky na podlaze, asi dam gumace - vzhledem k mym 3 pig
Mno a tezka "NE"vychytavka je v tomhle pocasi otvirani kufru - fakt sem jak pig pro zmenu ja pri kazdym otevirani. Konecne nam prisel TP tak pristi tyden mazu prihlasit - jak tak pozoruju tak uz budu mit asi 1AA xxxx. Mno a to je zatim vse, fotky dodam po vikendu, zatim jsem toho moc nenafotil, resp. skoro vubec nejak nebyl cas.
Jo a jeste jedna vec - nekde pobliz me se pohybuje jeste jeden bilej GRANDIK cheers tak jak toho clovicka zgrajfnu tak s nim hodim rec a sdelim mu info o foru na GS................
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hallda & hallyna za Fri Mar 20, 2009 10:42 pm

Takze auti jsem v 7500km predal me queen a timto budu psat jeji dojmy a pojmy na net pote co ona mi sdeli - nicmene jak prohlasila - a ja s ni plne souhlasim - tohle je auto primo delané pro zenskou - tim se nechci dotknout panskeho pokoleni king ale tak nejak jsem potkaval a i nadale potkavam za volantem GS / S skoro same queen
Nicmene jeji ze zakladnich a primo nadsenim oplivajicim postrehu je poloautomat. brzda - nemuze si ji vynachvalit, hlavne pri rozjezdu do kopce - zadny zpetny drc.....proste zaradi a .... rozjede.
Teda a jeden muj postreh osobni: Nejak se mi nechtelo z vybaveny kary do "zakladu" afro nicmene jsem rad i za toto auti pac at hledam sebevic za ty money x vybava x uzitne vlastnosti jsem pod 300 nesel . Takze super................. lol!
hallda & hallyna

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: