Renault Scenic Conquest Cross 1.9 dci od roku 2007

Goto down

Renault Scenic Conquest Cross 1.9 dci od roku 2007

Příspěvek  turista za Mon Oct 08, 2012 5:30 pm

Ahoj chlapy chtěl bych koupit v dobrem stavu do 200 000 Renault Scenic Conquest Cross 1.9 dci od roku 2007,samozřejmě nehavarovany,nepropalene sedačky ,nepromačklá karoserie a hlavně servisovane v renaultu je mi jedno jestli má 80 000 nebo 130 000 ale aby to auto za tu cenu fakt vypadalo

A ne že bude jak v Olomouci zde tipcars.com/renault-scenic/cross-19-dci-96kw-6-ti-kvalt-18180694.html auto na fotkach vypadalo velice krásně jsem si řikal že ho hned vezmu po přijetí mi ukazal auto z venku da se říct zachovalí ale ne až tak hezký po oteveni dveřích jak tvrdil prodejce auto po jeho tete ktera ho ma odnovoty a ted ho prodavá je prý nekuřačka ale sedačka řidiče propalena když jsem se znova optal řikal že fakt je teta nekuřak a že se v tom aute nikdy nekouřilo snad pak jsem zaostřil propalený tapecirung a aj kobereček na zemi tak je jasne že se tam hulilo jak v nějake spalovně,pak jsem si všiml že má držaky na mřiž v zadu to by nevadilo ale když jsem se ho ptal kdo tam mel sit řekl to mel předchozí majitel než to teta koupila kvuli odpočtu dph "ted si řikam vždyt řikal že jeho teta to má od novoty???" pak se divam ošoupane věci uživaním špinave pasy od nečeho černeho,už jsem si řikal to snad nemysli vážně stou cenou pak v lemu zadnich dveřích promačkly kraj střechy asi zavřel nejakou tyčku bo co to"ted to tam eště bude rezavět Sad ".Dodřeny zadni plast od kufru doslova dodrany.Při jizde vrzala palubovka tak to už me uplně odradilo tohle auto ma cenu podle me tak do 160 tisic ja vim že nove stalo 700 000 ale takhle dorasovaný Interier nechci a když už davam balik za ojete auto tak at aspon podle teho vypada.

Tak co bych od vás chtěl
Auto který je pekně zachovalí ,chapu že bude nějaky šrám 4 roky v provozu je jasné že potkate hovada ale když už prodejce lže radši od auta pryč.Tak prosím jen seriozní nabítku Děkuji Turista vím že jsem naročný ale snad to neni nemožný

PS: pardon za ten román ale doslova me dožral jel jsem kvuli temu ze švýcarska do čr

turista

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 03. 10. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: