pravé přední kolo

Goto down

pravé přední kolo

Příspěvek  Petřík za Sat Oct 20, 2012 5:26 am

Potřebuji radu při přejetí ruzných nerovností a spíše točení do leva mi kovově drnčí něco jako u tlumiče jde to do kapoty nebo tak nějak.Vím,že se to může rozléhat odkudkoli.Vyměnil jsem již tyčku stabilizátoru,kulák a pořád stejný .Jetam ještě spodní čep a nebo horní uložení tlumiče.Ten jsem měl vyndanej ,ale neměl jsem stahovák na pružinu tak jsem to nemohl rozebrat poraďte kde se to často jeví.Gumy na stabilizátoru nevypadají promačkaně.
Grand Scenic 2007 1.9 Dci 96 kw Dík za rady

Petřík

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 03. 03. 12

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: pravé přední kolo

Příspěvek  palladin za Sun Oct 21, 2012 7:11 am

Mno ja som vymenil behom 2 rokov takmer všetko na prednej náprave okrem uloženia tlmičov a tiež zápasím s búchaním pri prejazde nerovností. Už to bolo v servise, pozerali to ale nič sa im nevidelo. S karátom sme pozerali ako keby bola jemná vôla v uložení, ale to sa naozaj fakt ťažko diagnostikuje.
Dokonca som zistil, že keď nohou niekoľko krát poriadne zatlačím (pulz) na hornú časť predného kolesa, tak tam niečo cinká alebo ťuká.
Ako budeme mať druhé auto, tak scénic ide do servisu a dúfam, že na to prídu.

palladin

Poeet p?íspivku : 161
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Sun Oct 21, 2012 1:35 pm

Při točení volantem se podívej, jestli se pružina neotáčí "cukavě". Pokud ano, je v tahu horní uložení a pak se to přenáší do karoserie
svar

Poeet p?íspivku : 2409
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: