horny silentblok motora

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: horny silentblok motora

Příspěvek  R-ježek za Sun Mar 01, 2015 7:45 pm

Tak dobrá, zkusím to, sice jsem si dal záležet a poznačil jsem si polohu jak silentbloku tak té podložky se závitama a závažím na které to sedí ale možné je vše. Dám vědět a díky
R-ježek

Poeet p?íspivku : 258
Registration date : 30. 11. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  R-ježek za Tue Mar 03, 2015 9:35 pm

Tak prosím hlásím, že beze změny i po všelijakém posouvání a štelování. Sad Ve čtvrtek jedu opět na geometrii k Freibergovi tak se poptám co to je. Díky za pomoc
R-ježek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Tue Mar 03, 2015 9:46 pm

Ještě by to mohl být nějaký uvolněný plast nebo chránička u výfuku
svar

Poeet p?íspivku : 2351
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  R-ježek za Tue Mar 03, 2015 10:00 pm

To jsem si taky říkal když to vždycky při testu tak zadrnčelo. Je to spíš plechové duté a neměl jsem to na jámě tak nevím. Uvidím ve čtvrtek.
R-ježek

Návrat nahoru Goto down

výměna spodního reakčního silentbloku a uvolnil se horní silentblok :-D

Příspěvek  petr novy za Mon Dec 19, 2016 6:15 pm

vyměnil jsem preventivně spodní reakční silentblok na motoru..dole pod autem. Tam není co zkazit a rychlá výměna...původní silentblok měl 75% života za sebou a najeto 200 tisíc... ale teď jsou vibrace větší..do volantu, područky..atd..Tím, jak sem ten motor posunul jakoby dopředu, se motor nějak uvolnil i na horní reakční vzpěře za tím velkým silentblokem..dokonce je teď vidět, jak je ten horní reakční silentblok natržený..takže trochu zklamání, ale vyměním i ten horní a snad bude dobře.
petr novy

Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 28. 12. 13

Zobrazit informace o autorovi http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Domiq07 za Sun Oct 29, 2017 8:12 am

este by som dodal k tematu: skontrolujte si ,,hlavnu nosnu srobu,, po vymene vrchneho silenbloku. mne ju utrhlo!! a novy SASIC silenblok bol v cudu po par km jazdy. I ked si myslim, ze na vine je mechanik (nie unava material ako mi tvrdil on) lebo ju nedotiahol tak ako mal. stoji fakt par drobnych a neoplati sa to riskovat Wink
Domiq07

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 18. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  milano 2 za Tue Nov 07, 2017 10:24 am

Domiq07 napsal:este by som dodal k tematu: skontrolujte si ,,hlavnu nosnu srobu,, po vymene vrchneho silenbloku. mne ju utrhlo!! a novy SASIC silenblok bol  v cudu po par km jazdy. I ked si myslim, ze na vine je mechanik (nie unava material ako mi tvrdil on) lebo ju nedotiahol tak ako mal. stoji fakt par drobnych a neoplati sa to riskovat Wink

Ahoj,nevěděl by jsi z hlavy,jaký šroub jsi tam dával?(velikost,délku,pevnost) Mám objednané uložení,tak že bych si šroub zatím sehnal.Nechce se mi tam dávat ten původní,který má už něco za sebou. Nebo si myslíš,že když bude utaženej jak má,tak to nevadí?Díky
milano 2

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 02. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Domiq07 za Tue Nov 07, 2017 6:15 pm

ahoj. neviem presne aku dlzku a hrubku, ale pevnost tam bola 12K. mne ju objedal mechanik kt. mi zapricinil, ze ju urvalo. keby bola poriadne utiahnuta, tak ju urcite neutrhne, ale nevyhadal som to s nim Mad
aku znacku silentbloku tam ides dat??? ja som mal SASIC, ale teraz vyskusam inu zacku (febi?)
Domiq07

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 18. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  milano 2 za Tue Nov 07, 2017 9:46 pm

Domiq07 napsal:ahoj. neviem presne aku dlzku a hrubku, ale pevnost tam bola 12K. mne ju objedal mechanik kt. mi zapricinil, ze ju urvalo. keby bola poriadne utiahnuta, tak ju urcite neutrhne, ale nevyhadal som to s nim Mad
aku znacku silentbloku tam ides dat??? ja som mal SASIC, ale teraz vyskusam inu zacku (febi?)

Zůstávám u SASICU,který dodává do Renaultu.Koukal jsem i na ten Febi a vychází cenově podobně.Já dával 1200kč.Snad se vše podaří a nenastane nějaká komplikace.Čus
milano 2

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 02. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: