"CHECK INJECTION"

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

"CHECK INJECTION"

Příspěvek  jaris za Sun Feb 08, 2009 5:21 pm

Ahoj grandi. Tak jsem ,,Vendelínovi '' dopřál nové rozvody, pumpu, olej i filtry a on se mi včera odvděčil hláškou "CHECK INJECTION" No . Když jsem ho trochu protáhl ( otáčky přes 4000, dobrý zátah i do kopce bez ztráty výkonu, žádný dým) a pak zkusil znovu nastartovat, hláška zmizela a s ní zhasla i kontrolka ,, service" Very Happy . Jenže radost byla předčasná a dnes ráno se hláška objevila znovu. Prošel jsem si dostupná fóra a nejsem z toho příliš moudrý scratch . Jak píše velrybář, u něj to spravily žhavící svíčky ( kéž bych měl problém stejný), jiní měnili EGR, čidla na vačce ,ale taky všechny vstřiky affraid ( zase bych přesedlal na čas do felicie Rolling Eyes , potřebuju teď love na jiný věci). Každopádně se budu muset porozhlédnou v okolí po někom s diagnostikou a dám vám vědět, jak to dopadlo. rabbit
jaris

Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 18. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: "CHECK INJECTION"

Příspěvek  Lazak za Sun Feb 08, 2009 7:52 pm

Zkus ten EGR vyčistit, ale je tam katastrofální přístup. Drží na třech šroubech.

Lazak

Admin

Poeet p?íspivku : 547
Registration date : 26. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://grandscenic.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mildaus za Mon Feb 09, 2009 5:10 am

Ahoj , tu hlášku moc dobře znám .... po diagnostice v renaultu mi řekli ,že bude třeba vyměnit vstřiky.... nic jsem neměnil a raději jsem preventivně vyměnil žhavičky ... a je pokoj ... Very Happy

mildaus

Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Thu Feb 19, 2009 11:23 am

HOY, tak už jsem opět v plné polní a připraven bounce . Na diagnostiku jsem nakonec nejel , známý co mi měnil rozvody zjistil, že je v pánu jedna žhavička a tak ji vyměnil. Pro jistotu vyčistil EGR a když už měl auto v dílně, vyměnil prasklou manžetu na poloose(1000.- materiál s prací). Tak jen doufám, že bude chvíli klid. A propó, co vaše názory na společnou identifikaci? ( Grand scenic banda club, srázek ...) Jo, málem bych zapomněl, dneska mi přestala fungovat automatika u dveří řidiče Crying or Very sad To jen aby bylo co dělat... rabbit
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Fri Feb 20, 2009 9:02 pm

jaris napsal:HOY, tak už jsem opět v plné polní a připraven bounce . Na diagnostiku jsem nakonec nejel , známý co mi měnil rozvody zjistil, že je v pánu jedna žhavička a tak ji vyměnil. Pro jistotu vyčistil EGR a když už měl auto v dílně, vyměnil prasklou manžetu na poloose(1000.- materiál s prací). Tak jen doufám, že bude chvíli klid. A propó, co vaše názory na společnou identifikaci? ( Grand scenic banda club, srázek ...) Jo, málem bych zapomněl, dneska mi přestala fungovat automatika u dveří řidiče Crying or Very sad To jen aby bylo co dělat... rabbit
To jako automatika na ot.dveří? Rolling Eyes
medabeda

Poeet p?íspivku : 181
Registration date : 09. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Fri Feb 20, 2009 9:14 pm

Myslel jsem automatiku otvírání dveří. Doteď to fungovalo s kartou v kapse a najednou ne a ne Neutral . Není to nic bez čeho by nešlo jezdit, ale když už to tam je...Četl jsem na forech různé úvahy od baterek až po kontakty a vcelku žádný závěr. Taky by mně zajímalo co je na tom pravdy, že se musí karta strkat do oné štěrbiny, aby se prý aktivovala ?! Asi půjdu cestou pokusu a omylu a uvidím cyclops
U spolujezdce to funguje. rabbit
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Fri Feb 20, 2009 9:52 pm

jaris napsal:Myslel jsem automatiku otvírání dveří. Doteď to fungovalo s kartou v kapse a najednou ne a ne Neutral . Není to nic bez čeho by nešlo jezdit, ale když už to tam je...Četl jsem na forech různé úvahy od baterek až po kontakty a vcelku žádný závěr. Taky by mně zajímalo co je na tom pravdy, že se musí karta strkat do oné štěrbiny, aby se prý aktivovala ?! Asi půjdu cestou pokusu a omylu a uvidím cyclops
Držim palce Cool dej pak vědět,mě zas nejde mikro spínač na dveřích řidiče Neutral tak zamykám zadnímy Rolling Eyes páááč přestal dálkáč Mad
medabeda

Poeet p?íspivku : 181
Registration date : 09. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Sat Feb 28, 2009 10:52 am

medabeda napsal:
jaris napsal:Myslel jsem automatiku otvírání dveří. Doteď to fungovalo s kartou v kapse a najednou ne a ne Neutral . Není to nic bez čeho by nešlo jezdit, ale když už to tam je...Četl jsem na forech různé úvahy od baterek až po kontakty a vcelku žádný závěr. Taky by mně zajímalo co je na tom pravdy, že se musí karta strkat do oné štěrbiny, aby se prý aktivovala ?! Asi půjdu cestou pokusu a omylu a uvidím cyclops
Držim palce Cool dej pak vědět,mě zas nejde mikro spínač na dveřích řidiče Neutral tak zamykám zadnímy Rolling Eyes páááč přestal dálkáč Mad

Ahoj Pánové,
tak i mě začalo zlobit odemykání a zymykání dveří.Ne přes dálkáč, ale ovládání na kliku. Fungují mi pouze páté dveře a pravé zadní. Ostatní jsou bez reakce v obou směrech. Počkám tedy na oteplení a začnu se v tom hrabat. No, ale možná z vás na fóru bude někdo více nedočkavý a pustí se do opravy.Pokud budete znát někdo možnou příčinu, nebo jak to opravit, dejte vědět..... scratch scratch scratch

xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: ,,CHECK INJECTION"

Příspěvek  jaris za Sat Feb 28, 2009 5:09 pm

HOY, prosím všechny co mají problém scratch se zavíráním /otevíráním dveří, aby to řešili spíše v sekci ,,elektronika"-Baterie ve 2. kartě je K.O. -, kde se tento problém začal probírat původně a nemuseli jsme skákat z tématu do tématu. Dík rabbit
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Sat Feb 28, 2009 5:52 pm

jaris napsal:HOY, prosím všechny co mají problém scratch se zavíráním /otevíráním dveří, aby to řešili spíše v sekci ,,elektronika"-Baterie ve 2. kartě je K.O. -, kde se tento problém začal probírat původně a nemuseli jsme skákat z tématu do tématu. Dík rabbit

Ahoj,
omlouvám se že jsem svým problémem přispěl do jiného tématu. Ovšem, že Tvá připomínka má logiku. Souhlasím. Embarassed Embarassed Embarassed
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Lazak za Tue Oct 20, 2009 7:24 am

Zdravím,
začal jsem tankovat Shell V-Power diesel s GTL a objevila se mi hláška Check injection. Nevím co si o tom myslet. Ještě to pořádně protáhnu a uvidím zda to nezmizí. Jinak co se nějaké změny jízdních vlastností, spotřeby a chodu motoru týče tak nepozoruji žádnou změnu. Jedu už druhou nádrž a až na tu hlášku žádná změna Sad

Admin

Poeet p?íspivku : 547
Registration date : 26. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://grandscenic.forumn.org

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Koci za Tue Oct 20, 2009 8:26 am

Lazak napsal:Zdravím,
začal jsem tankovat Shell V-Power diesel s GTL a objevila se mi hláška Check injection. Nevím co si o tom myslet. Ještě to pořádně protáhnu a uvidím zda to nezmizí. Jinak co se nějaké změny jízdních vlastností, spotřeby a chodu motoru týče tak nepozoruji žádnou změnu. Jedu už druhou nádrž a až na tu hlášku žádná změna Sad

No já teď natankoval Shell V-Power diesel bez GTL, najel jsem asi 400km a spotřeba šla z 6,3 na 6,9 (při tankování vždy nuluju PP) jezdim pořád stejně (převážně 25km do/z práce).
Předtim jsem vždy bral diesel TOP Q (Benzina a.s.) V garáži mam o 10°C víc než venku a takové zimy zase ještě nejsou. Je to moje první zima s dieslem, tak nevim.
Koci

Poeet p?íspivku : 300
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  hudy za Tue Oct 20, 2009 10:17 am

Už minulou zimu jsem vypozoroval, že stačí jen mírné ochlazení a spotřeba znatelně stoupne, u mě to dělá cca 0,5 litru. Jak je venku v létě přes třicet, tak se i bez snažení v pohodě dostanu pod 6 litrů, ale jak teplota sleze pod 10 stupňů, tak ani při sebevětším snažení na těch samých cestách se pod 6 nedostanu.
hudy

Poeet p?íspivku : 442
Registration date : 28. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Thu Nov 05, 2009 7:08 am

tak mě ta kontrolka taky navštívila, auto nejde přes 3000 otacek, chcipnu to , nastartuju a je pryč, tak přemýšlím co to asi bude...
Vranik

Poeet p?íspivku : 84
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Thu Nov 05, 2009 1:16 pm

Vranik napsal:tak mě ta kontrolka taky navštívila, auto nejde přes 3000 otacek, chcipnu to , nastartuju a je pryč, tak přemýšlím co to asi bude...
Tip- EGR. Za studena se nepostaví do správné polohy a DG hlásí chybu. Vymontovat- vyčistit
svar

Poeet p?íspivku : 2416

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Thu Nov 05, 2009 2:24 pm

to jsem zkousel, a nedostanu ho ven je to zapeceny
docetl jsem se ze pak eventuelne pomuze, protahnout to ve vysokych otackach a melo by se to procistit
Vranik

Návrat nahoru Goto down

CHECK INJECTION

Příspěvek  bambinot za Thu Nov 05, 2009 3:05 pm

Vranik napsal:to jsem zkousel, a nedostanu ho ven je to zapeceny
docetl jsem se ze pak eventuelne pomuze, protahnout to ve vysokych otackach a melo by se to procistit
Toto mi poradil jeden maník přímo od Rendla, chce to dlouhou rovinku a nebo malé stoupání, rozjeď se lehce na 1, dej 2 a drž Grandíka tak 500 m na plný plyn, uber a nech na volnoběh dojed až se skoro zastaví. Vypnout motor tak na 2 min. Potom zkus natočit a uvidíš. Pokud je ale EGR totálně zanesený, tak to nepomůže. Já jsem to taky prubnul, když mi ukazoval hlášky "abgassystem defekt a einspritzung pruefen", měl jsem ale vadné čidlo u klimošky a ukazovalo mi nesmyslně toto. Psal jsem o tom něco tuším o "značkových servisech Autocentrum Hůrka Most".
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Thu Nov 05, 2009 4:15 pm

bambinot napsal:
Vranik napsal:to jsem zkousel, a nedostanu ho ven je to zapeceny
Toto mi poradil jeden maník přímo od Rendla, chce to dlouhou rovinku a nebo malé stoupání, rozjeď se lehce na 1, dej 2 a drž Grandíka tak 500 m na plný plyn, uber a nech na volnoběh dojed až se skoro zastaví. Vypnout motor tak na 2 min. Potom zkus natočit a uvidíš. Pokud je ale EGR totálně zanesený, tak to nepomůže. Já jsem to taky prubnul, když mi ukazoval hlášky "abgassystem defekt a einspritzung pruefen", měl jsem ale vadné čidlo u klimošky a ukazovalo mi nesmyslně toto. Psal jsem o tom něco tuším o "značkových servisech Autocentrum Hůrka Most".
bambinot

tohle mi pomohlo, pak to zhaslo, akorat jsem postupoval ze se zahratym motorem, na dalnici 130 na 4rychlost cca 3km a ted dobry, to co se valilo z vyfuku ... fuj
Vranik

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Mon Nov 23, 2009 9:37 am

tak jsem vyměnil svíčky, chvíli byl klid a dnes ráno zas, tak asi budu muset navštívit nějaký servis kvůli diagnostice...
Vranik

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Fri Dec 04, 2009 7:42 am

jen pro mou představu, kolik stojí vstřiky? případně dá se někde repas?
Vranik

Návrat nahoru Goto down

CHECK INJECTION

Příspěvek  bambinot za Fri Dec 04, 2009 11:37 am

Vranik napsal:jen pro mou představu, kolik stojí vstřiky? případně dá se někde repas?

Zdravím přátelé,
pokud máš 1.9-ku a vstřiky Bosch, měli by být osazeny u tohoto obsahu, tak se dají měnit jednotlivě. Kus cca.4,500-tis.kč. Pokud máš 1.5-ku, tam by měli být zase jen Delphi, a ty se mění pouze v sadě a jsou za cca. 25,000-tis.kč. Toto mi řekli u Rendla v Mostě. Na netu jsem kdysi našel firmu, která je čistila ultrazvukem, ale nevím, jak to praktikovala. Jestli přistavit auto a na místě vyčistit a nebo výměným zbůsobem? Pokud bych to našel, tak ti pošlu odkaz cheers
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Fri Dec 04, 2009 5:47 pm

bambinot napsal:
Vranik napsal:jen pro mou představu, kolik stojí vstřiky? případně dá se někde repas?

Zdravím přátelé,
pokud máš 1.9-ku a vstřiky Bosch, měli by být osazeny u tohoto obsahu, tak se dají měnit jednotlivě. Kus cca.4,500-tis.kč. Pokud máš 1.5-ku, tam by měli být zase jen Delphi, a ty se mění pouze v sadě a jsou za cca. 25,000-tis.kč. Toto mi řekli u Rendla v Mostě. Na netu jsem kdysi našel firmu, která je čistila ultrazvukem, ale nevím, jak to praktikovala. Jestli přistavit auto a na místě vyčistit a nebo výměným zbůsobem? Pokud bych to našel, tak ti pošlu odkaz cheers
bambinot

diky, mam 1,5dci ...
Vranik

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Fri Dec 04, 2009 6:05 pm

Nějací repasisti jsou.....http://www.stapler.cz/stranka-opravy-vstrikovacich-cerpadel-a-vstriku-64 , http://www.turbo-tec.eu/cz/wtryski_elektromagnetyczne.php . Myslím, že se dají najít i další.
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Vranik za Fri Dec 04, 2009 6:16 pm

svar napsal:Nějací repasisti jsou.....http://www.stapler.cz/stranka-opravy-vstrikovacich-cerpadel-a-vstriku-64 , http://www.turbo-tec.eu/cz/wtryski_elektromagnetyczne.php . Myslím, že se dají najít i další.

ja jsem nekde videl za snad v polsku delaj komplet repas za dobry peniz
Vranik

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Fri Dec 04, 2009 6:32 pm

Tak Polsko není moje parketa. To by ses musel obrátit na jiný kádry. Můžu udělat hloubkový průzkum tady na jihy Moravy Twisted Evil cheers
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra: