pojistka na dvéře ? odemykání .....

Goto down

pojistka na dvéře ? odemykání .....

Příspěvek  bobik za Tue May 19, 2015 6:12 pm

Zeptám se . Nejdou mi odemykat dvéře když se přiblížím s ovladačem v kapse a dotknu se té plošky pod klikou aby se odemkli jinak zmáčknutím tlačítka na ovladači to jde . Napadá mě pojistka ale nevím která to je a kde bych ji našel zkusí mi někdo poradir kde ji najdu případně budu rád i za foto .
Omlouvám se za někomu třeby hloupý dotaz .....
bobik

Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 22. 09. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: pojistka na dvéře ? odemykání .....

Příspěvek  artur76 za Wed Dec 30, 2015 11:12 am

Ahoj,chtel jsem se zeptat jestli jsi uz vyresil problem s odemykanim auta pres ty senzory pod klikou...me to prestalo fungovat minuly tyden/vsechny funkce odemykani a zamykani fungujou,i pres DO i uvnitr vozu,vcetne odemykani batozinoveho prostoru s kartou v kapse/....jenom ty senzory...tak bych rad vedel cim to je,jestli si byl v servisu,a co za to chteli...nerikam ze se neda stim jezdit,ale mam rad kdyz v aute funguje vsechno jak ma Smile ..dik.

artur76

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 23. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bobik za Thu Dec 31, 2015 10:58 am

artur76 napsal:Ahoj,chtel jsem se zeptat jestli jsi uz vyresil problem s odemykanim auta pres ty senzory pod klikou...me to prestalo fungovat minuly tyden/vsechny funkce odemykani a zamykani fungujou,i pres DO i uvnitr vozu,vcetne odemykani batozinoveho prostoru s kartou v kapse/....jenom ty senzory...tak bych rad vedel cim to je,jestli si byl v servisu,a  co za to chteli...nerikam ze se neda stim jezdit,ale mam rad kdyz v aute funguje vsechno jak ma Smile ..dik.

Zatím ne zamykám to ručně přes pojistku z boku dveří. Chystám se na to až bude teplo a bude více času .
bobik

Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 22. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: