Zamčená karta

Goto down

Zamčená karta

Příspěvek  DrlaM za Sun Jun 14, 2015 4:50 pm

Tak jsem si dneska zase vydělal. Odjíždíme odpoledne z chalupy balím věci do kufru a položil jsem si kartu na zadní plato. A co se samozřejmě nestalo než jsem došel s dalším báglem tak se ozvalo cvak a byl jsem v pasti. No po dvouhodinové pokusech telefonátech a klení do dopadlo tak že jsem musel rozbít o zadní malý okno a domů jsme jeli s polštářem vecpaným v díře, no to auto mě dneska fakt nas....
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 10. 01. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Zamčená karta

Příspěvek  DrlaM za Sun Jun 14, 2015 5:08 pm

DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  petr novy za Sun Jun 14, 2015 5:17 pm

ahoj. co to máš za rok výroby ? toho se bojím taky, ale auto se samo nezamyká...jinak nosím u sebe dvě karty...už sem musel jednu rozebírat a letovat spoje..
petr novy

Poeet p?íspivku : 266
Registration date : 28. 12. 13

Zobrazit informace o autorovi http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DrlaM za Sun Jun 14, 2015 6:24 pm

2004. Třílačítková handsfree karta. to auto si z nějakýho důvodu myslelo že je karta mimo auto a zamčelo se. Nereagovalo ani tlačítko zamykání u řadící páky co jsem na něj dosáhl drátem, akorát sem si namáčkl hranu plechu nade dveřma jak sem páčil dveře, to jen jako bonus abych se nenudil. Měl jsem to okno vytlouct hned. Nevím co to ale asi to vypadá že budu muset zainvestovat do nové karty, mám už bohužel jen jednu.
DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jano.cizik za Sun Jun 14, 2015 7:58 pm

to je nejake cudne uz sa mi stalo x-krat ze som zabudol kartu v aute a aj chcel zamknut auto tlacidlom na klucke a ono to neslo skor to vidim ako problem kontaktu vo dverach ze sa auto otvorilo len auto o tom nevedelo tak sa zamklo inac sa samo nezamyka

jano.cizik

Poeet p?íspivku : 65
Registration date : 16. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Sun Jun 14, 2015 8:35 pm

Zdarec syncí, tak, že auto nejde zamknout když je karta uvnitř to je jasný!!!, ale!!! mě se stalo před 3 měsícema, že jsem byl v Peny nakoupil přišel k autu, uložil nákup a tašku s kartou sem si položil do kufru auta!, na ni sem ale položil momentový klíč!!, a zabouchnul sem 5 dveře, šel se podívat na nějakou věc na plakátu v akci a kousek od auta slyším zavrčení!!! ( nikdy když mám kartu v kapce nebo v tašce to neudělá!!, no a po návratu k autu nešlo ani zaboha otevřít!! musel sem poprosit jednoho kamaráda aby mě hodil domů pro druhou kartu a tou sem normálně neodemknul, musel sem vyndat klíček z karty a tím sem odemkl, kartu sem dal do čtečky, nastartoval a už fungovala normálně!! pak sem si vzal kartu z tašky v kufru a měsíc sem pro jistotu vozil obě karty sebou! ale už to pak nikdy doposud neudělalo!
maky

Poeet p?íspivku : 2471
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DrlaM za Mon Jun 15, 2015 5:04 am

No to je jasný, že by se to nemělo zamcit s kartou v autě,taky jsem na to tři roky spoléhal až teď samo na nejlepším možným místě. Je pravda, že kartu mám v takové jakoby male peněžence na kreditky. Ale jak říkám tři roky pohoda až do teď.
DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jano.cizik za Mon Jun 15, 2015 7:52 pm

čudne ... no ale nezazijes - nepochopis

jano.cizik

Návrat nahoru Goto down

otevřen pouze kufr - nikoliv dveře

Příspěvek  petr novy za Mon Jun 15, 2015 9:07 pm

...když je auto zamčené a já odemknu...A neotevřu dveře...auto se cca po 1 minutě zamkne. To znamená, že pokud odemkneš a otevřeš pouze kufr..auto by se mělo zamknout...záleží na tom, kterým z těch dvou tlačítek, auto odemykáš...buď celé auto, nebo jen kufr..

toto je neověřeno, ale zní to reálně...

může být také poškozen spínač kufru..
petr novy

Poeet p?íspivku : 266
Registration date : 28. 12. 13

Zobrazit informace o autorovi http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DrlaM za Tue Jun 16, 2015 7:58 pm

Aha. To by mohlo být ono. Otevřel jsem jenom kufr, ne dveře. Ale i tak slušná vydrbavka. Nový okno budu mít v pátek, skusenost za cca patnáct stovek.
DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DrlaM za Sun Jun 21, 2015 1:01 pm

Tak auto mám doma. Servisák u kterýho jsem to měl mi vše proměřil, karta je v pořádku, závěr: pokud se odemkne pouze kufr a zbytek auta zůstane zamčený necháte hadsfree kartu v kufru a zabouchnete tak se to prostě zamče a šmitec a je jedno jestli je zakrytá nebo ne. Pokud jsou odemčené dveře tak už nikoli. Skušenost za dva půl tisíce Neutral 1600 origo renault okno jiný se nesehnalo, tmel a práce, takže tak.
DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jano.cizik za Sun Jun 21, 2015 3:44 pm

karta vo vrecku je istota

jano.cizik

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  moucha tse-tse za Mon Jul 06, 2015 8:58 am

Ten závěr neberu:-)včera jsem to zkoušel.
Když odemknu celé auto a neotevřu nic,tak za 2 minuty se mi celé zamkne.Když otevřu kufr,vložím kartu v batohu do něj a zavřu,tak se nic neděje.(tu kartu mám vždy v batohu).7 minut jsem čekal a auto nebliklo.Na tlačítko kufru po těch 7 minutách také nereagovalo.Nešlo zkrátka zamknout.

moucha tse-tse

Poeet p?íspivku : 36
Registration date : 23. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  DrlaM za Wed Jul 08, 2015 5:57 pm

Jsou věci mezi nebem a zemí Very Happy
DrlaM

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Petarda za Tue Aug 18, 2015 7:00 pm

Dobrý večer. Plně s Vámi soucítím. Mě se to přihodilo před čtrnácti dny na dovolené v Rakousku asi 2500 m n. m. Zkoušel jsem to různě páčit, ale nijak to nešlo. Nakonec jsem byl v zoufalství nucen rozbít sklo u spolujezdce (ten trojúhelník) a domů jsme frčeli s igelitem. Opravu jsem zvládnul sám a sklo vyšlo na vrakáči na 500,-. Takže nic hrozného (až na ty pohledy manželky a dětí, když jsme se nemohli dostat do auta a pak když jsem to rozbíjel). Pak jsem dlouho přemýšlel jak se to mohlo stát, protože mi auto s kartou nešlo nikdy zavřít. Jenže jsem si dal do kufru tašku s foťákem kde jsem měl kartu a zabouchnul kufr. Tímto jsem měl odemčený jenom kufr a zbytek byl zamčený. Pak přišel synátor a dal ruku na kliku a odemkl zbytek, jenže já mu řekl ať do auta ještě nechodí. Takže on odešel a auto, které bylo odemknuté, ale nikdo ho neotevřel se po chvíli zamklo. Komplet. Takže za určitých okolností to jde.

Petarda

Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 11. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Aug 18, 2015 7:22 pm

Nezkoumám jak to jde, ale upozorňuju, že to jde!!!!! Když si kartu v autě zamkneš, je jedno jak tak je ti houby platný že to nemá jít!! když to šlo!!!!! Kartu na machr šňůru a na krk!!!! affraid cherry
maky

Poeet p?íspivku : 2471
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: