prodaje se GrandScenic benzin 2.0 7miestny automat

Goto down

prodaje se GrandScenic benzin 2.0 7miestny automat

Příspěvek  grand20_16v za Tue Sep 13, 2016 9:17 am

ola, dlho som tu nebol a grandik aj tak stal povacsinou pred barakom, tak so slzou v oku ho predavam :-)

r.v. 11/2004, cca 190 000 km, benzín, 1 998 cm³ (2 l), 98 kW (133 PS), 4-st. automatická prevodovka , 7 miest, autom. klima, dazdovy senzor,
v kufri plastova vana

nieco o aute:

vprvom rade, auto bolo ako by anglicania povedali 'hardly used' cize ho nikto nesetril , pojazdilo pobaltie a finsko , wales, irsko a anglicko , bolo aj v albansku

ale vzdy dostalo kvalitne gumy, olej, benzin, brzdove kotuce a vobec vsetky meziva a tekutiny

- motor to ma spolahlivy sic trosku nenazrany, predsalen je to benzinovy dvojliter so 4stupnovou prevodovkou. malo to vsetky detske renault chyby ake to len moze mat. cize okolo 110tis odisiel display, co sme opravili vymenou kondenzatorov atd..
- 2 krat meneny regulator klimy
- v auguste 2016 vymena zadnych brzd aj s loziskami
- jul 2016 nova bateria
- v 2015r. meneny chladic klimy , bol deravy, bud ho niekto prestrelil, alebo nejaka vyrobna vada ... aspon tak si zo mna robil prdel technik (mimochodom vlastny brat v jeho servise)
- v 2014 vymenena automat. brzda (kupovana tu na fore) funguje, ale svieti kontrolka
- na prelome 2014/2015 menene tycky riadenia
- servisnu knizku niekde ma , ale nechce povedat kde .
- auto som kupoval niekdy v roku 2007/8 ked malo najazdene cca 30tis od pani, ktora nim vozila deti do skoly

fotky https://goo.gl/photos/XUL7F81g1A9KoWEN7

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 19. 09. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: