Nějaký kabel za předním kolem

Goto down

Nějaký kabel za předním kolem

Příspěvek  Popenec za Thu Nov 05, 2009 9:59 am

Ahojte.
Mám dotaz. Dnes jsem dával zimní gumy na auto a u přeního kola u řidiče na mě vykouknul nějaký kabel, který není nikam zapojený. Je pouze na straně řidiče. nikde jinde jsem žádný takový nenašel. Nevíte někdo k čemu by měl sloužit??? Přidávám i foto:

https://redcdn.net/ihimizer/g/kabel1p.jpg/

Renault Twingo - r.v. 1999, 1.2, 43kw, poloautomat, shrnovací střecha.... Prcek jak má být.
Popenec

Poeet p?íspivku : 673
Registration date : 24. 07. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Nějaký kabel za předním kolem

Příspěvek  Koci za Thu Nov 05, 2009 11:38 am

Ahoj,
nechápu to, ale asi to bude pro přední snímač (který je odpojen) pro seřízení světlometů xenonů (u zadního kola bude asi ještě jeden, viz. foto níže.)
Mam to stejné a xenony nemam, je mi divný, že to tam montujou. Kdo má xenony by to mohl potvrdit?

Koci

Poeet p?íspivku : 300
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Popenec za Thu Nov 05, 2009 12:02 pm

Aha, tak to je divné. Myslel jsem, že to bude kabel na ukazování tlaku v pneu. Ono jak jsem auto kupoval, tak tam bylo napsané, že to měří tlak v pneumatikách, ale mě se nikde nic neukazuje. No a o tomto kabelu jsem si myslel, že je to on jen prostě není zapojený. Tak nic, no... Asi mě ošulili Rolling Eyes Je to banda.

Renault Twingo - r.v. 1999, 1.2, 43kw, poloautomat, shrnovací střecha.... Prcek jak má být.
Popenec

Poeet p?íspivku : 673
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Thu Nov 05, 2009 12:46 pm

HOY, tlak v pneumatikách ti to bude hlídat, pokud máš na ventilkách takový barevný kroužky (snímače tlaku). jeden stojí asi1000.- až 1200.- . Na letních gumách je mám, a fungují docela přesně. Xenony na autě mám, tak až se k tomu dostanu, dám vědět, jak je to s tím kabelem. rabbit
jaris

Poeet p?íspivku : 260
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  bambinot za Thu Nov 05, 2009 2:36 pm

Zdravím přátelé,
a já jsem byl pořád přesvědčen o tom, že ten kabel je k brzdovým destičkám a snímači jejich opotřebení Shocked A jak to vypadá, je úplně k něčemu jinému. Teď si ho už nemusím všímat, xenony nemám.
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  MartinLM-SK za Thu Nov 05, 2009 6:16 pm

Tak ja xenony mám. Koncovka kábla je zapojená v snímači zaťaženia auta pre nastavenie sklonu xenónov. Presne tak, ako píše hore Koci.

MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 191
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: