John

Goto down

John

Příspěvek  John za Sun Sep 14, 2008 7:00 pm

Ahoj všem, tak tady je zatím jenom pár fotek. Mám ho od včerejška tak to budu postupně doplňovat.

Renault Scenic 2.0 16V, Privilege, automat 4 rychl. sekvenční řazení, panaromatická střecha, aut. klima, okna v elektrice, ovládání + sklápění zrcátek v elektrice, ABS s EBV a s asistenčním systémem brzd, ASR + ESP, kontrola tlaku v pneu, 6x airbag, poloautomatická parkovací brzda, čalounění kůže/látka, AL kola 205/60-16, zadní parkovací čidla, karta Renault „Keyless Entry“, palubní počítač atd.

John

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 14. 09. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: John

Příspěvek  velrybar90 za Mon Sep 15, 2008 3:45 pm

vítej na foru.
si tady asi první s automatem. podle toho co píěeě se jedná zřejmě o krátkýho scenika. doufám, že brzy dodáš víc fotek.
jinak hodně štěstí s novým fárem.
velrybar90

Poeet p?íspivku : 58
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Frodo za Tue Sep 16, 2008 5:02 pm

Tak mnoho šťastných km! S automatem jsem nikdy nejel, ale kdo ví, možná by to bylo fajn. I když si myslím, že raději podřadím ručně, vyhulákám ho do otáček a dám vyšší rychlost. Mi by to snad chybělo!!! Laughing
Frodo

Poeet p?íspivku : 264
Registration date : 17. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Tue Sep 16, 2008 6:57 pm

John napsal:Ahoj všem, tak tady je zatím jenom pár fotek. Mám ho od včerejška tak to budu postupně doplňovat.

Renault Scenic 2.0 16V, Privilege, automat 4 rychl. sekvenční řazení, panaromatická střecha, aut. klima, okna v elektrice, ovládání + sklápění zrcátek v elektrice, ABS s EBV a s asistenčním systémem brzd, ASR + ESP, kontrola tlaku v pneu, 6x airbag, poloautomatická parkovací brzda, čalounění kůže/látka, AL kola 205/60-16, zadní parkovací čidla, karta Renault „Keyless Entry“, palubní počítač atd.

Ahoj kolego,
rovněž i já Tě vítám na fóru. Doufám že postupně dodáš více hezkých fotografiií svého plechového miláčka. Zeptám se Tě hned na začátku, již jsi procházel fórum na kterém se organizuje sraz? Pokud ne, tak se na toto téma mrkni a napiš své vyjádření. S automatem tam ještě nikoho nemáme.
Přeji Ti spoustu bezstarostných kilometrů. xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  koprda za Wed Sep 17, 2008 11:46 am

"John" - Jéé, ty máš stejnej motor jako já .. ( teda skoro ). Jakpak to jezdí ? Taky čekám na fotky exteriéru ...... Smile
koprda

Poeet p?íspivku : 148
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: