Zámena ostrekovačov

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Re: Zámena ostrekovačov

Příspěvek  sali za Tue Jun 21, 2011 11:09 am

Hned se hlásím o dva kousky a jestli budeš 6.7. v den výročí prvního českého kosmonauta co bohužel uhořel při startu někde v okolí Lysé tak si pro ně dojedu osobně.

sali

Poeet p?íspivku : 619
Registration date : 08. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jun 21, 2011 11:36 am

Ano v den výročí prvního kosmonauta co uhořel ( jmenuje se po něm i naše hlavní náměstí, ba i druhý a úspěšný kosmonaut bydlel ve vedlejším městečku a jeho paní učitelka z první třídy bydlí v našem městě.)budu očekávat milou návštěvu z Hodonína s náručí otevřenou...v dlani pak pár fungl nových trysek, Jóó a jinak kdo by další , tak se nestyďte.maky
maky

Poeet p?íspivku : 2482
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rostini za Tue Jun 21, 2011 10:20 pm

Ahoj Maky
Příští týden mám služebku do Jablonce n. Nisou tak by jsem se taky mohl zastavit a osobně ti pogratulovat k tvému krásnému 2 místu. Hmm přesný den by jsem jistě upřesnil. Nebo mi pošli tel. kontakt na sebe v SZ a já se už potom ozvu.
Rostini

Poeet p?íspivku : 73
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Wed Jun 22, 2011 5:18 am

Čauky Rostíny, samo, že trysky i kávička na Tebe již čekají, tel. není tajný, 725395475, nebo 602826681. No a děkovat, nebo blahopřát ke skvělému umístění je potřeba opravdu celému týmu 3 kusů scenic II, neboť svar s navig. vedl kolonu, ( teda až v čum jízdě, protože v nočce se na nás ......) , no a posádce pepabor, který plnil a krmil, no a já s mitfárou lízal smetánku... Takže naposled úspěch byl kolektivní!!!!!! A stejně vyhrály Sceniky 7 kusů.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Fri Jun 24, 2011 9:20 pm

Tak sem dnes také dokoupil ty adaptéry na pěnu a tak když přijede sali a rostiny autíčky provedu také bleskovou montáž, akorát se chci optat zda budete hoši chtít také namontovat ty zpětné ventilky do hadiček???, ( jeden kus á 30kč, jsou potřeba 2 ) ty budu muset ještě eventuálně dokoupit.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Popenec za Sat Jun 25, 2011 6:43 am

Sakryš Maky to jsi nemohl dotáhnout na sraz? Hned bych si to totiž nechal namontovat Very Happy

Renault Twingo - r.v. 1999, 1.2, 43kw, poloautomat, shrnovací střecha.... Prcek jak má být.
Popenec

Poeet p?íspivku : 673
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Sat Jun 25, 2011 7:51 am

No nebudeš tomu věřit, ale ty moje sem koupil skusmo a po namontování a zkoušce kdy to prsklo při stání všude po autě, jen na sklo nic moc, až při skoušce na silnici se to ukázalo jako skvělý.tak sem to dokoupil. Jen mickey si napsal, tak sem mu je poslal, ale na poště sem udělal skandál, protože za 2 trysky, úhledně zabalené do malého balíčku aby poštovný nebylo dražší než ta náplň, , tak mi na poště řekli, že ten balíček ( 10x6x7cm) je moc malej a že se to musí přebalit do většího (jako krabice od bot, a tu mi hned prodají za 20 Kč) , nebo že si musím koupit velkou obálku a dát to do ní ( za 8 kč klasika A4), no tak už nasranej sem vzal velkou obálku a ten balíček sem do ní strčil, načež zase paní poštmistrová začala ječet, že sem to měl vyndat a dát to do obálky bez té krabičky , to už sem vytek a řekl jí, že to ani náhodou aby to nějakej pošťák ukrad!!!!! Tak mi pravila, že si to mám pojistit a na mě šly mrákoty, TK jako v atomovém reaktoru, a když ta čůza to vzala a vybafla na mě že 49 kč. tak sem jí řekl jestli bychu nich nemohl roznášet poštu, za ty prachy co za to berou, bych mohl dotovat statní rozpočet. Tak sem se vyplakal a tak už teď je to jasný, kdo to veme přes Lysou, má montáž odemě zdarma a kafe k tomu, kdo poštou bude to mít o 50 dražší, teda pokud nevymyslím levnější způsob zasílání.tak zdarec.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Sat Jun 25, 2011 6:36 pm

Ahojky maky!

Tak nejprve verejna pochvala pro makyho za nejlepe-nejvic-suprove-zabaleny trysky do ostrikovacu, co jsem kdy videl :-)
A pro ostatni - Ceska posta ten balik dorucovala 5 pracovnich dnu! A to mi jeste do schranky jenom hodili oznameni, byt zena byla doma. Jo, kdyz jsme s makym ten balik shaneli, tak mi pani rekla, ze tyhle obycejny zasilky nijak neevidujou, takze ani neni mozny je dohledat.
Mno, ale trysky v patek odpoledne vyzvednuty na poste a jal jsem se montovat.
Kupodivu se mi to i podarilo (byt mi idiotovy spadnul jeden styftlik, co drzi "tapecirung" na kapote nekam do utrob auta) bez problemu.
Strika to teda ale opravdu komplet vsude, jenom ne na sklo...
Bohuzel musim rict, ze ty trysky tam nepadnou jak prdel na hrnec a v podstate je drzi na miste 2 veci: 1. ta tryska od peny je tak narvana do prostoru mezi plechem a otvorem na zacvaknuti original trysek, ze se bojim, ze mi udela bouli na kapote a 2. kdyz se zavre kapota, tak je tryska namackla na plast pod ni, takze se s ni neda vubec manipulovat ani stelovat ani nic.
I pres tyto drobne vady na krase reseni funguje lepe nez original trysky od rencka. S tim omezenim, ze skutecne nemuzete chtit ostrikat sklo pri male rychlosti nebo stani na miste ;-)
Timto nechci ani v nejmensim hanet makyho vynalezavost a reseni, akorat asi az nekdy budu mit chvili cas (obyvak uz jenom SNAD 2x vymaluju), tak se na to jeste podivam a uvidim, jestli se to neda nejak potentockovat...

Kazdopadne se vsici vydejte k makymu, at se nenudi :-)

Mickey

_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1152
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Sun Jun 26, 2011 7:29 am

Cus montére, gratuluju ke zvládnutí montáže, ty malé nedostatky si vyřešíš tak, že o maličko seřízni tu část trysky montážní pěny co se do ní nastrkuje ta tryska ostřikovače ( proto byl v původním postupu pokyn změřit mezeru, ale u mně to tam spadlo po lehkém natlačení bez problémů) a pak po zasunutí , tak tam mezi tryskou a tím plastem zbývají (teda u mě??) 3 -4 mm, tak, že ty trysky v pohodě mohu naštelovat kam je třeba, pootočit do stran, ba i na výšku v okně výkyvem v lůžku té trysky ??? Ono by šlo tu trysku jak jsou ty držáčky zdělat do pryskyřice a seříznout na optimální výšku a pak přilepit oboustranou páskou?? no ale uvidíme,jak to dopadne u jiných aut. tak zatím mně napadají dvě otázky, máš tu trysku montážní pěny zasunutou podélně s osou auta, nebo do strany?? musí být podélně tak aby haička šla rovně dopředu, a za druhý, máš dostatečně hluboko zatlačenou tu rozprašovačku??, podívej se ještě na rajče já tam mám opravdu mezeru mezi tryskou a tím plastem....ale tu trysku mám nastrčenou tak, že se na hraně kapoty dotýká.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Sun Jun 26, 2011 7:23 pm

Asi je to co auto to original :-)
Jeste jsem si s tim dneska chvili hral a asi mam fakt jiny auto nez ty.
Jenom jsem izolepou prilepil ostrik na misto puvodniho a po zavreni deklu to uz primo sedi na tom plastu. Nic nikam nemuzu hybat ani stelovat, tak nevim.
Uvidime, treba az to namontujes ostatnim klukum, co to udela. Dejte potom vedet, ja se tohohle reseni zatim krapitko bojim, protoze to je fakt nafest narvany. Fotakem jsem to nevzal, anzto nedostatek casu, ale treba v prubehu tydne se k tomu dostanu.

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rostini za Sun Jun 26, 2011 9:32 pm

maky napsal:Tak sem dnes také dokoupil ty adaptéry na pěnu a tak když přijede sali a rostiny autíčky provedu také bleskovou montáž, akorát se chci optat zda budete hoši chtít také namontovat ty zpětné ventilky do hadiček???, ( jeden kus á 30kč, jsou potřeba 2 ) ty budu muset ještě eventuálně dokoupit.

Ahoj Maky montovačka asi nebude bo přijedu služebákem Fordem tranzit a tam teda nic dávat nehodlám Very Happy
Rostini

Poeet p?íspivku : 73
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Jun 27, 2011 4:59 am

No samo, že na služebáka vysrazit, ale když si rendu naložíš jako mitgepek, tak není co řešit, samo, že legrace, byla to pouze nabídka, páč je to namakaný, ale pravdu bude mít myckei, že každý auto je originál a že přesnost ve výrobě našich mazlů je nahrazena francouzkým šarmem a nonšalancí.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Jun 27, 2011 3:35 pm

Zdarec syncí, protože se u myckeiho vyskytly potíže, tak jsem přidal do rajčete do těch původních další foto jak to vypadá a maká u mě... foto jsou už bez popisky, ale je na nich detail mezery mezi kapotou a plastem, a detaily nastavení trysek a nakonec celkový pohled jak mi to ostřikuje při stání , ale při jízdě je to o 100procent lepší???? tak sali čekám až se zastavíš a sem připraven ti to montnout, je to otázka pár chvilek, ale ještě mi dej vědět, zda chceš taky ty zpětné ventilky, ty doma nemám, musel by sis je ty nebo já dokoupit (u mě 30kč. kus), tak ať nám to stříká......
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Mon Jun 27, 2011 4:01 pm

maky no zastavím se určitě, zpětné ventilky nechcu je to jen další místo kde to v zimě može zamrzat a obě naše auta mají studený odchov na větru a dešti takže radši ne.

sali

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Jun 27, 2011 5:22 pm

Jasně salíku, pozdravuj jitřenku a jste očekáváni, pak dej vědět, buď písni, nebo colni,
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Jun 28, 2011 5:39 am

Jinac kluci, krom toho, ze mam fakt asi jiny auto s mensi mezerou mezi plastem a kapotou, tak mam uspech.
Jak jsem se o par prispevku vyse o sobe vyjadroval jako o debilovi, ze mi upad ten styftlyk, co drzi tapecirung, tak vcera, kdyz jsem byl na kontrole uspesnosti opravy klimatizace (mimochodem v poradku), tak po sundani deklu motoru na me vypad :-)
Takze ztraty pri montazi ostrikovacu = 0 :-D

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jun 28, 2011 8:26 am

Čus myckei, tak sem dnes ohmátnul jednoho čendu ve městě a normál prstem po celém prostoru od trysky až po mřížku v pohodě??? no uvidíme...
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Jun 28, 2011 8:39 am

To rikam, ze mam jedinecneho Scendu na svete :-) Akorat asi budu bez rozprachu...

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Wed Jul 06, 2011 8:21 pm

Tak hotové, namontované. Odzkoušené na dálnici, jenom to ještě doladím pro nižší rychlosti a bude to dokonalé. Makymu dík za montáž. Radost pohledět cyclops

sali

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Thu Jul 07, 2011 5:25 am

Čau sali, díky za slova chvály, ale jestli ses v tom textu trochu nesplet????, byla radost "posedět", ano, ano, v půlce ( té dobré divizny) léčení sem zavelel, že už se nám dýchá dobře a ještě bylo trochu slivovičky, pro radost, to se mi pak louskaly voříšky..... tak ještě díky za medicínu a ať ti stříkačka stříká.....
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jul 12, 2011 5:32 am

Nazdar hoši, tak sem dnes svého mazla dotáhl téměř k dokonalosti!!!!! Konečně mi dnes zafungovaly ostřikovače světel. Pro případné majitele tak ty fungují tak, že se musí podržet ostřikovače při zapnutých světlech déle, nejprve ostřikují okno a pak se rozeběhne i druhý motorek a začne ostřikovat světla.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Wed Jul 20, 2011 5:49 pm

Nazdarek saliku a makyku :-)
Kluci, ani jeden jste tu nenapsali, jestli ma sali od ostrikovacu mezeru mezi plastem a kapotou a muze je stelovat nebo to tam ma taky priplacly jako ja.
Ale vzhledem k tomu, ze nepisete nic o placatosti, tak mam proste asi peska zase jenom ja a budu mit prd a ne ostrikovace....co?

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Aug 16, 2011 5:39 am

Takze se to nedozvim jo? Statni tajemstvi nebo tak neco?

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Aug 16, 2011 7:27 am

No sali má tu mezeru o něco menší než já, ale jistá vůle ke štelování tam je, ale jak mu to stříká za jízdy nevím, neboť sme od té doby ještě nekomunikovali.., a jak sji ty šteloval tu tvou kapotu dopředu, nebo nahoru?? podle mě by bylo možno tu kapotu posunout o 1- 1,5 mm dopředu a tím by se ti ta mezera uvolnila???, nahoru to moc nepomůže???
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Aug 16, 2011 7:33 am

No ja to zkousel nahoru a to bylo sice dobry na ostriky, ale naprd na vzhled auta.
Takze jsem to vratil a zatim s tim moc nespekuloval.
Jsem se jenom chtel zeptat jak to dopadlo.
Az nekdy budu mit auto a cas, tak se na to zase podivam.
Jste me jenom zklamali, ze mi nikdo neodpovedel na muj zvidavy dotaz ;-)

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra: