durujem zimáky

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

durujem zimáky

Příspěvek  nera738 za Thu Oct 28, 2010 8:00 am

darujem zimné gumy ZA odvoz. chlapi ak niekto chce, Dajte PROSÍM vediet Cim skor. vzorka 3 aj Niečo mm. Na túto zimu by este bolí. 205/55 R16 http://picasaweb.google.sk/r.koprda/ZimneGumy#5533002238394038978
nera738

Poeet p?íspivku : 243
Registration date : 01. 12. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: durujem zimáky

Příspěvek  RTEP za Thu Oct 28, 2010 10:55 am

čau, Tak je daruj na smetiště Very Happy Si děláš srandu,ne? míň jak 4mm jsou tak na léto a ne na zimu!_

RTEP

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 05. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rostini za Thu Oct 28, 2010 8:58 pm

Nera
Ty jsi si pěkně naběhl že se nestydíš a k tomu ten rozměr přeci dobře víš že většina má místo na 55 tak na 60 u vás není někde sběrný dvůr jestli jo tak jim to tam dej. A nebo někde za pneuservisem je kontejner na staré pneu tak jim to tam hoď. Já vím že je ti to líto to vyhodit ale určitě posloužily a taky dosloužily. I na leto se to nehodí je toho vzorku doopravdy málo.
PS:hlavně to prosím nenechávej někde v přírodě ona si poradí s hodně věcima ale toto by byla doopravdy dlouholetá záležitost díky
S pozdravem dobrého daru zdraví Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 73
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  nera738 za Fri Oct 29, 2010 7:23 am

no dobre. z postrehu v inom linku sa to tu začína nejak zhumplošovať. na druhej strane sa to vždy vyrieši v dobrom. vzorka nieje najlepšia no minimálne zákonom stanovená je 3mm a to spĺňa. na zabitie to nieje. keď niekto nemá prachy na nové a veľa v zime nejazdí, tak to by sa ešte dalo. na strane tretej neponúkol som to ako hlavné zimné obutie. ludia na dedinách by mi dali za pravdu, že sa to dá využiť napr. na majorca alebo posratú 25. na skúsil som to a vidím že zahodiť by to bolo lepšie. menej písania. no nevadí. každopádne by sme mali vážiť slová ( písmenká) aby sme to raz nelutovali. nikto nevie či raz nebude obúvať 55 s 2 mm dezénom. no neprajem to nikomu. teraz ma napadlo, dá sa s toho spraviť aj skákadlo pre psy či hojdačka.
nera738

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Fri Oct 29, 2010 9:11 am

Ahoj nero.

Ja jsem taky koukal, jak te kluci sepsuli ;-)
Je pravda, ze jsi nikomu nenutil, at si to na auto obouva, vyuziti necht si pripadny obdarovany najde sam.
Tudiz se potvrdilo klasicke ceske "pro dobrotu na zebrotu" (nevim jestli to mate i nejak na Slovensku).

Mickey
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1143
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  nera738 za Fri Oct 29, 2010 11:56 am

myckei dík. máš pravdu. a na slovensku je to tiež tak nejak podobne. no ak to niekomu vadí, tak nech admin. ten príspevok zruší. aspoň nebude zavadzať a ja si nebudem myslieť že som idiot.
nera738

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: