Český tuning

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Český tuning

Příspěvek  maky za Mon Jan 10, 2011 7:21 pm

Zdarec borci, tak mám po medákách, jak ze čtvrtka na pátek napršelo a zmrzlo, tak jeden řidič s transitem couval a nacouval do mého mazlíka a udělal mi na dveřích u řidiče pěkný lavórek. Promáčklé od hrany pod sklem až pod boční lištu, a samo, že i s výztuhou co je uvnitř. Ba ani okno nejde spouštět, ale sklo neprasklo. tak se kolegové tážu nemáte někdo nebo nevíte o levých předních dveřích na mazla s elektrickým spouštěčem bočního okna a zrcátkem ( jde o to aby to mohlo být přestrojeno z toho mojeho), nebo zda zdatní gugleři nevypátrají cenu nových dveří????( výzva pro Kociho..... pls.) ale úplná bomba by byla dveře komplet ba i v barvě tmavě červená metla, tak to bych ocenil....... za rady a ceny předem děkuji, jde to přes pojišťovnu z povinného ručení toho dovedy a budou chtít amortizaci 30% na díly. maky
maky

Poeet p?íspivku : 2482
Registration date : 21. 01. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Český tuning

Příspěvek  berko za Mon Jan 10, 2011 7:36 pm

http://www.autocentrummratin.cz/ jinak na alegru v Polsku mají mraky dveří na RSII ale netuším jak to dostat do ČR
berko

Poeet p?íspivku : 710
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Jan 10, 2011 7:49 pm

Čus berko,už sem tam napsal díky maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Mon Jan 10, 2011 8:45 pm

Allegro je super a relativne levne, akorat nevim jestli se jim (a jak vubec) bude chtit posilat dvere postou.
Ale samotneho by me to zajimalo, bo kdyz mamina vylepsila podobnym zpusobem dvere, tak jsem je sehnal za cca 4000 pritom na allegru jsou za par zlotych...

Mickey

PS - Jen tak namatkou jsem juknul na allegro: http://allegro.pl/drzwi-przod-prawe-renault-scenic-ii-j-i1366974064.html Dvere za cca 1800 + posta.
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1152
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Jan 11, 2011 6:34 am

Tak jsem jeste zapatral v Dialogysu a jestli jsem nasel spravne, tak predni dvere jsou za 10598 bez DPH.

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jan 11, 2011 7:55 am

Čus Myckei,seš borec, ty dveře na alegru jsou ale pravý, já potřebuju levé přední dveře. Jak sem mluvil s pojišťovákem, tak mi sdělil, že bude amortizace (r.v. 10/2005, stáří přes 5 let, a také více než 100 000 km, 131ooo) 30% , z ceny náhradních dílů, a prej má zkušenost, že ti hoši vemou nové dveře, napasujou, a ustrojí je do nových komponentů, přeci se nebudou zdržovat s demontáží starých součástek, pak cena nových dílů vyletí nahoru a já budu doplácet jako mourovatej. Za lak a práci se nestrhává, takže když to dám do neautorizované opravny a přinesu si svoje dveře, tak mi je nastříkají a namontujou a to vše pojišťovna zaplatí no a dle vašich orientačních cen bych na tom ještě vydělal, i kdybych si pro ty dveře zajel do Polska.( nechat si to proplatit dle ceníku a poslat na účet) Akorát jsem tele a nejsem schopen se na tom alegru orientovat a taky umím prd a ne polsky ( umím akorát jak se řekne vřad nastoupit - proše pána by šel pan za pána, by něbilo vidět pána přžes pána.), jo a taky vím jak se řekne smetana v lahvi - kvašna v butelce, manželka ještě když dělala instruktorku prodejen, tak jim nerozumněla a myslela, že říkají kašna v prdelce. No nic za každý tip a radu mládenci děkuji. maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Tue Jan 11, 2011 9:33 am

svar

Poeet p?íspivku : 2409
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Jan 11, 2011 9:54 am

Maky dvere kdyztak tady: http://allegro.pl/drzwi-lewe-przod-renault-scenic-ii-03-08r-i1365545940.html
A hledani na allegru takto: scenic II drzwi
A potom uz jenom vybirat a hledat ;-)

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jan 11, 2011 10:16 am

Čus borci, myckei díky mezi dobou sem pronikl do tajů polskgo alegra, ano 1 dveře sem tam našel ba snad i v barvě, ale osobní odběr, což preferuju, ale 550km daleko, ( navic možnost že to nebude ono (odstín barvy),) ale další kluk zlatá ( no moc se nenaparuj, ale seš fakt miláček) Svar, dal tip do Hradce Králové a tam snad ty dveře mají dokonce i v snad v barvě, ) Ještě to nafotím a pošlu tam a když tak se rozjedu. uvidíme??????? ( 120km tam i zpět) Díky díky všem maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Koci za Tue Jan 11, 2011 10:27 am

Koci

Poeet p?íspivku : 300
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jan 11, 2011 11:58 am

Zdarec, a díkes, všem, tak to dopadlo následovně: likvidátor auto nafotil, škodu napíše dle ceníků, od nových dílů ( dveře, lišta, spouštěč okna) odečte amortizaci a korunky pošle na účet. No a Sláveček zajede do HK. tam vyzvedne a zaplatí dveře a ostatní díly, oblékne modračky, no a sáhne si na ručičky a zopakuje si řemeslo, radit to mu šlo, tak uvidíme jak si povede naostro, výsledek pak posoudíte na srazu, kam doufám dorazím, s jedním litříkem za vnoučka a s druhým za dveře. Tak si naberte něco mastnýho ( třeba použitou pucvol, nebo grafitku) ať si namažete vnitřnosti. Jóóó a držte palce ať to dopadne jak naplánováno. Díky maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  _Mickey_ za Tue Jan 11, 2011 12:05 pm

Drzim :-)
Ja jsem prave myslel, ze to dopadne takhle, ze ti daji penize a starej se. Ono je to asi nejlepsi metoda...
Na druhou stranu to trochu nechapu...protoze kamose takhle naborili. Pojistovak ocenil opravu na cca 10000 a ty mu poslali na ucet. Kamos nic neopravoval. Takze nevim jak to ted je, kdyz to drbne znova, jestli mu zase poslou 10000...

Mickey
_Mickey_

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Tue Jan 11, 2011 4:30 pm

myckei napsal:Drzim :-)
Ja jsem prave myslel, ze to dopadne takhle, ze ti daji penize a starej se. Ono je to asi nejlepsi metoda...
Na druhou stranu to trochu nechapu...protoze kamose takhle naborili. Pojistovak ocenil opravu na cca 10000 a ty mu poslali na ucet. Kamos nic neopravoval. Takze nevim jak to ted je, kdyz to drbne znova, jestli mu zase poslou 10000...

Mickey
Asi proto si pojišťovny každou škodu fotí a snad i zakládají. Je to jako s čelním oknem, taky nevemou stejnou prasklinu.
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Děda za Tue Jan 11, 2011 6:37 pm

Se dveřma neporadím, ale pojištovna se dá na amortizaci ukecat, mě pomohla jedna nejmenovaná pojištovna a její pojištění právní ochrany, stačil jeden dopis a amortizace byla 0procent. Jen se člověk nesmí nechat.

Děda

Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jan 11, 2011 7:22 pm

Zdarec, tak zatím to vypadá že ta smůla se nakonec protrhne a vše dobře dopadne, ale jak se znám, tak dříve, ještě když sem makal v autodílně, tak bych dveře olepil novinama, objel hrany špinavým prstem, sundal, ostříhl a překreslil na tabuli plechu. Pak vystříhnout, na stáčečce protáhnout, na ohýbačce hodit hranku a doní lem, horní ohyby, zbytek paličkou přes sedák nahranit, vyklepnou důlek na kliku. Bruskou odbrousit starý potah dveří ve hraně, srovnat výztuhu a šupec novej plech na rám. Za směnu hotovo. No ale vzhledem k tomu, že nemám potřebný vercajk ani hlubokotažnej plech, a také k cenám starších dveří které mi kamarádi z fora přihráli, není co řešit.Dveře budou ve čtvrtek a snad v mé barvě, hojaláááá, když bůh dá. No a s tím že prachy stáhneš, a za čas znovu škodu uplatníš , asi se to stává velice často, ale na to já mám smůlu, já nemůžu podvádět, ani lhát, u mně se na všechno ihned přijde. Nevím zda je to špatně nebo dobře, ale žiju podle toho, nekradu a nepodvádím, jenom sem nasr..ej, když někdo dostane mě!!!!! a to je často. Tak hoši ještě jednou díky a snad už taky přihodím foto.
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Tue Jan 11, 2011 7:54 pm

Je to na dobré cestě. Hurá!!!!!!!!!!!!!!!! Fotka té dírky by byla asi pěkná, ještě že fotky nemluví
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Wed Jan 12, 2011 11:20 am

Zdarec svarec, tak to tu dlouho nebylo, zase ty nejednomyslné výklady ( jakou pak asi dírku měl pan kolega na mysli????), ale k meritu věci....... zase jednou zaplatilo---- Kdo se moc těšívá te veliké hovno mívá........ (admin promine pls.), ale tak jak to chodí, tak opět zaplatila má smůla , je to tak v baziku dveře mají ba dokonce v mé barvě ale..... pravé zadní..... no to by mi jeblo. Ano levé přední mají ve všech možných barvách ale tu mou karmínkovou metlu nééééééé. Tak budem shánět dále. Tak kdyby jste hoši někde zahlédli ten můj sen tak lahvinka z moravského slunka jde za váma........truchlivej maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Koci za Wed Jan 12, 2011 11:45 am

Maky netruchly ......

teda je to jen přední kapota, ale v tvojí barvě
http://aukro.cz/item1409844235_Kapota__Renault_Scenic_2_II_04r.html#gallery

prodáva to tato firma http://www.autoimport.cz/kontakty.php
zkus je, třeba by našla i ty tvoje dveře..........

Very Happy
Koci

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Wed Jan 12, 2011 1:51 pm

Čauky Peťane, seš bezva kámoš, ale na aukru ty dveře skutečně měly,jsou pryč, no a ten auto import sem volal a díly na karosérie nevedou. Opět smolíček bééébééé
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  IvaniUS za Wed Jan 12, 2011 8:36 pm

caves, skus toto, neviem ci je to ta prava farba ale dvere su urcite lave Very Happy

na allegro som uz nakupoval a musim povedat ze spokojnost, na GS iba stahovacku okna ale na fabiu asi pol auta a zatial pohoda.
doprava cez UPS priamo domov Very Happy
ja na allegro nakupujem cez www.autofra.sk

http://allegro.pl/drzwi-lewe-przod-lewy-przednie-renault-scenic-ii-i1380309455.html#gallery

dufam ze pomoze
IvaniUS

Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 25. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Wed Jan 12, 2011 10:14 pm

Jojo to jsou ty dveře z Labiszina, jak sem je našel už včera, ale o té možnosti na dovoz přes autofora, sem nevěděl. Ta cena 600 Zl. + ty dopravy tak to by vyšlo na asi 6-6,5 tis Kč. za ustrojený dveře se mi zdá jako solidní. Tady se ceny pohybují od 1800 do 4500 za holé dveře.
No akorát je otázka jestli ta barva je metalíza, nebo obyč červená bordo ( má jí tuším Pepabor) . zkusím ještě pohledat a mám tady v ulici jednu polku, tak jí zusím jestli by s nima nedala řeč. Zatím díkes maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Koci za Thu Jan 13, 2011 6:49 am

... Maky než tu polku zkušíš, tak se jí zeptej Very Happy
bacha myslím že "hledat" se řekne šukat, tak aby nedošlo k nějakému nedorozumění...........
ať to dobře dopadne i s tím autem.....
Koci
Koci

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Thu Jan 13, 2011 8:16 am

Petře, tys mě udělal, řvu tu smíchy až se mi pupek nadskakuje, jóó je vidět, že si člověk musí furt dávat bacha na hubu. Díky za rady
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Sat Jan 15, 2011 7:28 pm

moc se nerozptyluj a val pro dveře
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Sat Jan 15, 2011 8:01 pm

Zdarec Jarec, kam mám valit pro ty dveře???????do Polska?? tam ještě nemám ověřenou barvu, ještě sem tu polku nevyšukal, ale jestli je máš někde pod palce tak sem s kontaktem...maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra: