zaseklé stěrače

Goto down

zaseklé stěrače

Příspěvek  mildaus za Mon Jul 04, 2011 5:54 am

Včera se mi při velmi hustém dešti zastavili stěrače .. po zastavení auta a chvilkovém vypnutí ...vše funguje jak má ... nemáte někdo podobnou zkušenost ... mám podezření na dešťový senzor ... nebo se přehřála nějaká elektronka Very Happy

mildaus

Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: zaseklé stěrače

Příspěvek  maky za Mon Jul 04, 2011 8:21 am

tak jediné v čem ti musím vyvrátit a správně tvůj odhad na závadu, že se přehřálá nějaká elektronka, žádná elektronka tam není, ale je tam děšťový senzor a ten je zapnutý na 2 polohu, když zapneš 3 a 4 tak se senzor odpojí a jde normál cyklovač, nebo rychlé stírání, jestli ti šly stěrače na 3 a 4 polohu, pak je závada na senzoru a její odstranění je popsáno níže, ( málo, nebo vyschlej gel v čidle.) No a to nejhorší je když to jde občas, to se špatně hledá.
maky

Poeet p?íspivku : 2479
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mildaus za Mon Jul 04, 2011 10:54 am

díky maky ,souhlasím s tím ,že se to bude hledat těžko .. nešlo to na žádnou polohu ... vexloval jsem s tím jak vsteklej ... není to prima pocit ,když ti ve slejváku zůstanou stírače v půlce okna ... Shocked zkusil jsem i zadní ten chodil normálně Question

mildaus

Poeet p?íspivku : 70
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Jul 04, 2011 12:00 pm

čéče, mildaus, a myslíš si, že se to seklo elektricky, nebo máš dojem, že mechanicky???taky by mohlo, viz výměna ložisek od svara.....to by byla úleva, ale jestli elektrika, pak by to mohlo být v motorku stěračů, v té převodovce, jsou tam kolečka, vačka a kontakty.....taky zatuhlá vazelína???? teda pokud se nemýlím, ( bylo to tak u škodovek, forda, ....),?????no a na konec by to taky mohly být ojeté uhlíky v motorku... to je to nejlevnější, jestli v desce... potěš tě pánbůh.
maky

Poeet p?íspivku : 2479
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Mon Jul 04, 2011 12:15 pm

mildaus napsal: zkusil jsem i zadní ten chodil normálně Question
Tak jsi měl couvat lol! Mohlo by to být v motorku nebo ještě zatuhlý průchody přes karoserii, ale to by se zřejmě taky trochu ozývalo nějaký vrzání
svar

Poeet p?íspivku : 2399
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Rostini za Sat Jul 25, 2015 5:54 pm

Zdarec už dlouho jsem tu nebyl a dnes jsem musel vyhledat odpověď na téma stěrače. Bo ty svině se mi taky zasekly v tom největším chcanci. Že toho fakt napršelo tedy u nás. No ale odpověď jsem tu moc nenašel snad zase jenom couvat. Tak chlapy, co? Najde se řešení. Zatuhlá vazelína to není loni jsem to měl rozdělaný očistěný. Že by nějaká elektronka, či nějaká jiná pičičandička Smile
Rostini

Poeet p?íspivku : 73
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Tue Jul 28, 2015 7:02 pm

Zkus prověřit kabeláž- konektor, případně kostru. Pokud je to opravdu jenom elektrická záležitost
svar

Poeet p?íspivku : 2399
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: