Manovar

Goto down

Manovar

Příspěvek  Manovar za Fri Dec 05, 2008 8:59 pm

Tak ještě než zapadneme sněhem, pár foteček po jednom vydařeném slunečném dni. Bohužel jsem neměl možnost a hlavně čas Grandíka víc vypulírovat, takže se jenom profrčel myčkou (poprvé a naposledy jsem jel na myčku Shell, víc nikdy, tak špatně umyté auto jsem fakt ještě neměl Mad ).

Výbavu jsem již uváděl v jiném topicu, ale pro lepší orientaci ji zopáknu:

Renault Grand Scenic 1.9 dCi 125 PS (96 kW) Privilege, Euro 4, datum uvedení do provozu : 31 / 7 / 2006, dovoz Francie, tmavě šedá metalíza, výbava : manuální 6-ti stup. převodovka, imobilizér, ABS, ESP, ASR, 6 x airbag, automat. klima Climatronic, vše v elektrice, velká klimatizovaná schránka + loketní opěrky, palubní PC, tempomat, multifunkční volant s ovládáním tempomatu, dešťový senzor, automat. světla, deaktivace airbagu spolujezdce, 7 míst, protihlukové čelní sklo, rádio + CD, velká barevná Navi, 6 rychlostí, automat. el. ruční brzda, stolečky na zadních sedadlech, stínící roletky v zadních dveřích, kontrola tlaku v pneu, ortopedické sedačky, kódování skel.

No prostě klasický a standartní Grandík bez nějaké zvláštní výbavičky. Rodinka si už ho však stačila zamilovat clown

[URL=http://img220.imageshack.us/my.php?image=stp80441wa3.jpg][/URL

Nevím, zda-li půjdou fotečky zvětšit, za případné potíže se předem omlouvám. Upřímně, byl jsem rád, jsem tady ty fotky vůbec dostal confused confused Shocked Shocked
Manovar

Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 14. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Manovar

Příspěvek  xxmirek za Sun Dec 07, 2008 8:23 pm

Ahoj,
fotek je spousta, ale nevím jak ostatním, mě se nechtějí zvětšit. Asi to ukládáš jinak než je nutné. Podívej se, někde v topicech je návod jak fotky uložit aby se následně při prohlížení mohly zvětšit. V tom malém rozlišení si člověk té fotograafie ani moc neužije. Pokud se Ti to podaří uložit znovu, bylo by to pro nás uživatele super. affraid affraid affraid
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Manovar za Mon Dec 08, 2008 7:55 pm

xxmirek napsal:Ahoj,
fotek je spousta, ale nevím jak ostatním, mě se nechtějí zvětšit. Asi to ukládáš jinak než je nutné. Podívej se, někde v topicech je návod jak fotky uložit aby se následně při prohlížení mohly zvětšit. V tom malém rozlišení si člověk té fotograafie ani moc neužije. Pokud se Ti to podaří uložit znovu, bylo by to pro nás uživatele super. affraid affraid affraid
xxmirek

Ahoj Mirku, tak ty fotky jsem tam dával přesně podle návodu, který do topicu napsal tuším Lazak, tak nevím. Já když na fotku kliknu, tak se mi normálně zvětší, nejdříve přímo na stránce, kde jsem ji upravoval (v emblému té www.stránky sedí nějaká žába Shocked ), to je asi na půl monitoru a když na ni kliknu ještě jednou v tomto odkaze, tak se mi zvětší normálně přes celou plochu monitoru. Tak nevím, kde mohli soudruzi z NDR udělat chybu confused confused
Manovar

Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 14. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  xxmirek za Sun Dec 21, 2008 4:55 pm

Manovar napsal:
xxmirek napsal:Ahoj,
xxmirek

Ahoj Mirku, tak ty fotky jsem tam dával přesně podle návodu, který do topicu napsal tuším Lazak, tak nevím. Já když na fotku kliknu, tak se mi normálně zvětší, nejdříve přímo na stránce, kde jsem ji upravoval (v emblému té www.stránky sedí nějaká žába Shocked ), to je asi na půl monitoru a když na ni kliknu ještě jednou v tomto odkaze, tak se mi zvětší normálně přes celou plochu monitoru. Tak nevím, kde mohli soudruzi z NDR udělat chybu confused confused

Ahoj,
neber mou připomínku jako nějakou výtku. Ale asi soudruzi z NDR udělali chybu, a my ji nedokážeme odhalit. Pokusím se tedy ještě jednou nějakým způsobem fotky zvětši a zobrazovat. Je možné, že třeba chyba je na mojís straně. Budu tedy zkoušet dále ....
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 232
Registration date : 08. 08. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: